Podmínky používání:

Pokud použijete OREGON®, OREGON TOOL EUROPE SA ("Oregon Tool") webové stránky, souhlasíte s následujícími podmínkami: 

Materiál na těchto stránkách je chráněn autorskými právy a je majetkem společnosti OREGON TOOL. Všechna práva vyhrazena. Informace a fotografie zde prezentované nesmí být za žádných okolností  reprodukovány nebo použity bez předchozího písemného svolení. Pokud chcete reprodukovat, publikovat, nahrávat, posílat, přenášet, distribuovat nebo veřejně zobrazovat materiál z této webové stránky, budete potřebovat písemné povolení od Oregon Toolu. Můžete kontaktovat Oregon Tool prostřednictvím elektronické pošty, nebo písemně na Oddělení marketingu OREGON TOOL EUROPE SA, Rue Emile Francqui, 5, B1435 Mont-Saint-Guibert, Belgie. 

INFORMACE NA TÉTO STRÁNCE JSOU POSKYTOVÁNY "TAK JAK JSOU" BEZ ZÁRUK JAKÉHOKOLIV DRUHU, VYJÁDŘENÉ NEBO MLČKY PŘEDPOKLÁDANÉ. V NEJVĚTŠÍ MOŽNÉ MÍŘE PŘÍPUSTNÉ PLATNÝMI PRÁVNÍMI PŘEDPISY, OREGON TOOL NEPOSKYTUJE ŽÁDNÉ ZÁRUKY, VÝSLOVNÉ NEBO MLČKY PŘEDPOKLÁDANÉ, VČETNĚ, ALE NIKOLI VÝHRADNĚ, PŘEDPOKLÁDANÝCH ZÁRUK PRODEJNOSTI A VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. OREGON TOOL NEZARUČUJE ANI NETVRDÍ, ŽE INFORMACE JSOU PŘESNÉ A SPOLEHLIVÉ, NEBO ŽE STRÁNKY BUDOU BEZ CHYB, NEBO VIRŮ.

Za žádných okolností, včetně, ale nejen z nedbalosti,  OREGON TOOL nezodpovídá za jakékoli škody, přímé, nepřímé, zvláštní nebo následné , které vyplývají z použití nebo nemožnosti použití materiálů na těchto stránkách. V žádném případě OREGON TOOL nemá odpovědnost vůči uživateli za žádnou ztrátu, poškození nebo pohledávky, které jsou vyšší než je částka zaplacená uživatelem za přístup k tomuto webu.

Tato smlouva je platná, dokud není ukončena kteroukoliv ze stran. Tuto dohodu můžete ukončit kdykoli přerušením používání OREGON TOOL stránek a zničením všech materiálů odtud získaných.

Řekněte nám, co si myslíte:

OREGON® uvítá Vaše otázky a komentáře. Prosím zašlete e-mail na marketing@oregontool.be